RSMPV

Ieskaites darbs Vizuālā tēla stilistiem

Skolotājas Bangas Pintas vadībā  VTST 7./8.gr. audzēknes 3 nedēļas gatavojās ieskaitei  ,,20.gs.mode un stils, bet 21.gs. mākslinieciskā interpretācijā’” (20.02.24.) Tika izpētītas  konkrētās 20.gs. modes desmitgades un stili, koptēli, izstrādātas virtuālās kolāžas ar izpētīto meikapā, frizūrās, tērpā, tēlā un pievienotas visjaunākās modes tendences 2023./2024. gada sezonā, kuras sasaucas vai papildina stilu un idejas konceptu. Audzēknes piemeklēja atbilstošus apģērbus, eksperimentēja ar meikapa un tērpa komplektāciju, pašas veidoja tērpus vai rotas, aksesuārus. Iestudēja pozas un tēla pasniegšanas rakursus.

Skolotāja veidoja sadarbību ar skolotājām M.Ābeli un L.Ratutu.
Darbus novērtēt palīdzēja Inga Zemzariņa, Endijs Platačs un Marta Ābele. Šāda ieskaites forma un sadarbība starp profesionālajiem priekšmetiem šajā modulī notika pirmo reizi.
Paldies visiem iesaistītajiem par atsaucību un topošajiem fotogrāfiem Anastasijai Korjukinai, Violai Bērtulsonei (41./42. grupa) un Agnesei Gerķei (39./40.grupa) par darbu iemūžināšanu procesa laikā un 29./30. grupai par darbu studijā.