RSMPV

AKTUALITĀTES

JAUNUMS!

_____________________________________________________________________________________________________________________

Martā un aprīlī organizējam īsās darbnīcas un meistarklases dažādās jomās. Lieliska iespēja iepazīties ar tehnikuma pasniedzējiem un mūsu apmācību organizēšanas kvalitāti, lai izlemtu – vai rodas interese ilgākām mācībām!

Mūsu tehnikums ir par radošas personības attīstību! Radošā domāšana nav talants, tā ir prasme, kuru var apgūt ikviens, tāpēc aicinām uz RADOŠĀS DOMĀŠANAS DARBNĪCU.

To, kā ar atbilstošas kosmētikas palīdzību ikdienā izskatīties lieliski, varēsiet uzzināt praktiskajā  meikapa meistarklasē FOXY EYE. Nodarbība un vizuālā tēla stilista padomi ērtā vietā Jaunajā Teikā, mūsu mācību salonā Teodors.

Esam ceļā, lai sāktu regulārākas Labsajūtas klubiņa nodarbības! Tāpēc sekojiet līdzi mūsu organizēto kursu nodarbību sarakstam skaistumkopšanas jomā, nākamā nodarbība būs saistīta ar  MEDUS MASĀŽU.

______________________________________________________________________________________________________________________

Iegūstiet noderīgas zināšanas šujot elastīgos audumus otrdienu vakaros jaunajā kursā – ŠUJAM TRIKOTĀŽUPirmās grupas apmācības drīz būs beigušās, tāpēc aicinām uz turpinājumu otrajā grupā. Pieteikties var dalībnieki ar vai bez priekšzināšanām šūšanā!

Piedāvājam visīsāko un kvalitatīvāko sestdienu kursu par svārku konstruēšanu un šūšanu – ŠUJAM SVĀRKUS, kur viss par svarkiem no A līdz Z . Tikai 4 tikšanās reizes, un tiksiet pie svārkiem, kas šajā sezonā solās būt viena no modes aktualitātēm!

___________________________________________________________________________________________________________________