RSMPV

“A Star is born” dalībnieki piedalās noslēdzošajā konkursā Čehijā

Erasmus+ programmas projekta “A Star is born” noslēdzošā aktivitātē izglītojamajiem noris Čehijā no 2023. gada 22. maija līdz 26. maijam.
Uz pilsētu Pardubici ir devušies 4 mūsu audzēkņi – Dominika Krievele, Oskars Grasmanis, Kristianna Klemence, Elvita Brūvere un 2 pedagogi- Sandra Pelne un Inga Brigadere Johansone.
Jaunieši, turpinot projekta uzstādījumu, projekta partnervalstu miksētās komandās rada tēlu par konkursa tēmu “Avangard”.
Projektā no Latvija, Lietuva, Čehijā, Slovēnija skolām ir 4 dalībnieki un mixētajās valstu grupās arī ir pa 4 dalībnieki.
Mūsu Kristianna (koptēls, apģērbs) un Elvita (meikaps) ir grupā kopā ar Lietuvas meitenēm – Saule Kaupaite un Emilija Dičinske (frizieres), savukārt citā komandā Oskars (koptēls, apģērbs), Dominika (Friziere) ir kopā ar Čehijas Kryštof Zackl, (grims) un Nicola Čižkova (friziere). Katram dalībniekam ir sava iedalītāj atbildības joma tēla radīšanā.

Divas dienas notiek gatavošanās un komandas sastrādāšanās un tad noslēguma konkurss Pardubices pilī.

Kamēr izglītojamie gatavojas, pedagogiem ir  meistar klase kosmētikas gatavošanā. Ķīmijas laboratorijas klasē, lektores Dana Hrubošová un Michaela Skálová, vadībā gatavoja roku krēmu, losjonus, vannas bumbas un ķermeņa krēms.

Vairāk bildes skatīt sadaļā Galerija.