RSMPV

Foto konkurss “Pašportrets laikmetā”

 

 

 

 

 

 

Konkursa mērķis: veicināt interesi par fotogrāfiju un aktīvu līdzdalību tās apguvē, attīstīt māksliniecisko un radošo domāšanu.
Darbu iesniegšanas termiņš: 23.01.2024.
Konkursanta kompetences līmenis:
Konkursā piedalās tehnikuma izglītojamie, pedagogi un darbinieki (turpmāk tekstā – konkursants).
Konkursa uzdevumi: parādīt fotogrāfijā SEVI, kā personību, personificējot ar pilsētu, valsti, kurā dzīvo; ievērot noteikto kārtību, kādā iesniedz failus konkursam un noteikto fotogrāfiju tehnisko kvalitāti; iepriekš vienoties un saņemt piekrišanu, no fotogrāfijā redzamā cilvēka vai cilvēku grupas, (ja redzami pašportretā) par fotogrāfiju izvietošanu publiskā telpā. Atbildību par redzamā cilvēka publiskošanu publiskā telpā nes faila autors.
Konkursa darba nosacījumi:
Katrs konkursants var iesniegt līdz 3 darbiem;  fotogrāfijā jābūt redzamam pašportreta selfija/pašbildes autoram: tas var būt mācību process, stundas, nodarbības, praktiskais darbs, sporta aktivitātes uz ielas, veikalā, mājās, brīvā dabā; kadrā var iekļaut ģimeni, brāli, māsu, draugu, skolas biedru, varbūt kaķi, suni vai draugu, klases grupiņu… iesniedzamie darbi jāiesniedz augstā kvalitātē, faili attēlo konkursa dalībnieka gaumi, ētisku un estētisku izpratni par labu fotogrāfiju.

Pilna informācija FOTO KONKURSA NOLIKUMĀ