RSMPV

Mācību salonam “Teodors” 1 gada jubileja

Rīgas Stila un modes tehnikuma mācību salonam “Teodors”, kurā prasmes un iemaņas jau gadu pilnveido topošie frizieri un vizāžisti ir iemīļots kā klientu, tā arī skolas audzēkņu un pedagogu vidū. Augstu novērtētas ir gan plašās telpas, mūsdienīgais aprīkojums, gan audzēkņiem nodrošinātie darba apstākļi, apgūstot profesionālās prasmes. Kā apliecinājums kvalitātei un klientu labsajūtai ir atkārtots un regulārs salona apmeklējums, izvēloties arvien vairāk pakalpojumus no piedāvātā klāsta.

Klientu iemīļotākās procedūras ir šķipsnu balināšana un matu sakņu krāsošana. Frizieru apmeklējums nereti tiek apvienots ar uzacu korekciju un krāsošanu. Pirms svinīgiem pasākumiem pieprasīta ir matu ieveidošana un pasākumam atbilstoša make-up uzklāšana. Papildus jau minētajiem pakalpojumiem, pieejamas arī matu ārstnieciskās procedūras, dažāda veida griezumi un krāsojumi.

Kā salona priekšrocība tiek minēta atrašanās lielākajā mūsdienu biznesa centrā Latvijā Jaunajā Teikā, kuram ir ērta sabiedriskā transporta piekļuve un pieejamas autostāvvietas, kas ļauj sniegt pakalpojumus lielākam klientu skaitam, vienlaicīgi nodrošinot prakses vietas vairāku profesiju apguvējiem.

Salona telpās gada griezumā notikuši vairāki semināri frizieriem un vizāžistiem. Sadarbībā ar Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu veiksmīgi aizvadīts projekts, kurā līdzdarbojās apģērbu dizaina, vizuālā tēla stilistu, vizāžistu un frizieru profesijas apguvēji, radot vizuālo tēlu pašu dizainētiem tērpiem, kuru kopīgos veikumus iemūžināja topošie fotogrāfi.

Tehnikuma direktore Ulrika Naumova par pirmo aizvadīto gadu Teodorā: “Mums šis šalons ir ne tikai mācību, bet arī izaugsmes un tikšanās vieta- nozares semināri frizieriem un vizāžistiem, sadarbības projekti citām izglītības iestādēm un nozares uzņēmumiem, kolektīvu un grupu tematiskie pasākumi, tas viss ir iespējams mācību salonā Teodors. Plānots, ka tuvākajā laikā salonā būs iespēja saņemt arī manikīra un pedikīra pakalpojumus, ko nodrošinās mūsu topošie speciālisti.”

Pierakstieties pakalpojuma saņemšanai https://pieraksts.rsmt.lv/ vai zvanot 27706220.

Arī turpmāk  gaidīsim lielus un mazus klientus Gustava Zemgala gatvē 74 k-1, B ieeja, 5.stāvā. Vairāk informācijas RSMT sociālajos tīklos.