RSMPV

Mācību salons “Teodors” ir atvērts un gaida klientus

Sirsnīgā un svinīgā gaisotnē ir atklāts mūsdienīgs un moderns Rīgas Stila un modes tehnikuma mācību salons “Teodors”, kurā prasmes un iemaņas pilnveidos topošie frizieri, manikīra-pedikīra speciālisti, vizāžisti un vizuālā tēla stilisti.

Tehnikuma direktore Ulrika Naumova, atklājot jauno salonu, ar gandarījumu un lepnumu pauda, ka jābūt drosmei ne tikai sapņot, bet arī šos sapņus realizēt dzīvē. Katrs audzēknis ir pietiekami labs un vērtīgs, lai saņemtu kvalitatīvu izglītību un prasmes, kas noderēs visai dzīvei, un šis salons ir liels solis ceļā uz to. “Profesionālā izglītība ir vieta, kur aug un attīstās cilvēki dažādos dzīves posmos, aug un attīstās ne tikai kā lieliski sava amata meistari, bet arī labi cilvēki, vērtīgi un vērtībās dzīvojoši sabiedrības locekļi. Vieta, kur jauniešiem esam ne tikai pirmā darba vieta, bet arī vērtību veidotājs un sociālo funkciju atbalsts.

Profesionālā izglītība ir radošo un drošo pirmā izvēle, kļūdaini un nepiedodami novecojis ir uzskats, ka profesionālā izglītība ir otrā izvēle un vāji sekmīgajiem piemērotākā vieta. Patiesi, es iedrošinu, aizejiet, piezvaniet uz tuvāko profesionālas izglītības iestādi un pajautājiet, ko tā var Jums piedāvāt mācību jomā? Jūs būsiet pozitīvi pārsteigti par vidi, par aprīkojuma kvalitāti un mūsdienīgumu, par pedagogu profesionalitāti apvienojot pieredzi un inovācijas. Vide, kas iedvesmo būt radošiem un darošiem. Novēlu, lai audzēkņi aug un attīstās par labiem meistariem, bet vispirms par labiem cilvēkiem.”

Pirmais klients frizieru krēslā bija Latvijas labākais triatlonists Artūrs Liepa, kura sprogainos matus Tehnikuma audzēkne Eva Strode sagatavoja svinīgam vakara pasākumam. Artūrs atzinīgi novērtēja izveidoto frizūru: “Esmu patīkami pārsteigts par stilīgajām telpām, kas ir gan mājīgas, gan reizē rada profesionālu iespaidu. Atšķirībā no parastajām frizētavām, sajutu īpaši uzmanīgu pieeju un rūpes par matiem. Ieteikšu draugiem, kā arī pats plānoju turpmāk apmeklēt šo salonu. Iesaku nākt un nebaidīties, jo viss notiek profesionālu skolotāju uzraudzībā.”

Viesi augstu novērtēja gan plašās telpas, mūsdienīgo aprīkojumu, gan audzēkņiem nodrošinātos darba apstākļus, apgūstot profesionālās prasmes un iemaņas. Bija iespēja vērot vizāžista paraugdemonstrējumus un aprunāties ar Tehnikuma pedagogiem.

Atrašanās lielākajā mūsdienu biznesa centrā Latvijā Jaunajā Teikā, kuram ir ērta sabiedriskā transporta piekļuve un pieejamas autostāvvietas ļaus sniegt pakalpojumus lielākam klientu skaitam nekā līdz šim, vienlaicīgi nodrošinot prakses vietas vairāku profesiju apguvējiem. Klientiem būs iespēja vienā apmeklējuma reizē izmantot vairākus pakalpojumus – sakopt matus, roku un kāju nagus, seju.

Būs pieejama vienota pierakstu sistēma, kas ļaus plānot savu laiku un garantēt konkrētu apmeklējama laiku par minimālu samaksu, ļaujot ietaupīt naudu, bet saņemt kvalitatīvu pakalpojumu un individuālu pieeju katram klientam. No 6.februāra gaidīsim lielus un mazus klientus Gustava Zemgala gatvē 74 k-1, B ieeja, 5.stāvā. Vairāk informācijas mājaslapā www.rsmt.lv un RSMT sociālajos tīklos.

Ieskats salona atklāšanā – sadaļā Galerijas “Mācību salona “Teodors” atklāšana”. Foto – tehnikuma izglītojamie: Katrīna Ivanova, Annija Elizabete Telnere, Samanta Biseniece Poļibina un Toms Krastiņš Rullis, topošie jaunie fotogrāfi.

Mācību frizētava “Teodors”
Adrese: G.Zemgala gatve 74 k-1, ieeja “B”, 5. stāvs ., Rīga
Tālrunis: +371 27706220