RSMPV

Paldies visiem par iesaisti RSMT Ekoskolas Rīcības dienās!

RSMT Ekoskolas Rīcības dienas no 15. līdz 28.novembrim aktīvi aizvadītas! Paldies visiem, kas iesaistījās gan audzēkņiem, gan pedagogiem. Domājot par “Pārtikas” un “Atbildīga patēriņa un ražošanas” tēmām bija vairākas aktivitāte gan mācību stundās, gan ārpus nodarbībām. Pedagogi devās virtuālā tūrē uz EKO Getliņiem, Ekopadomes pārstāves Kristianna un Elīna vadīja 2 mācību stundas saviem vienaudžiem no citām grupām, kā arī bija neformāla saruna ar “Bumbiermuižas” veidotājiem un viesu nama uzturētājiem, kuri savā ikdienas dzīvē un arī saimniekošanā ir patiešām pieņēmuši dažādus izaicinājumus un atklājuši, kā mīlēt dabu, par to rūpēties, kā strādāt un dzīvot atbildīgi pret vidi un būt mazāk kaitnieciski dabai.
Ak, jā un arī dažādu priekšmetu mājas darbos un praktiskajās mācībās audzēkņi tika izaicināti domāt par Rīcības dienas tēmām. Paldies multimēdiju dizaina speciālistu grupai, kas veidoja plakātus un kolāžas par tēmu Pārtika. Malači visi, kas angļu valodā ir apguvuši vārdu krājumu un var iesaistīties diskusijās par Green Living. Prieks par radošām idejām Vizuālā stila speciālistu grupās, darbojoties ar materiāla otrreizēju pārstrādi, vēršot uzmanību atbildīgam patēriņam un ražošanai domājot arī par dizainu. Protams, neizpalika dabaszinības un citi priekšmeti, kur Rīcības dienu tēmas rezonēja.
Ja vēl kāds vēl nav paspējis aizpildīt anketu, ar kuru Ekopadome turpina aktualizēt Pārtikas tēmu, izvērtējot izglītojamo ēšanas paradumus tehnikuma ēdnīcā, līdz 10. decembrim vēl var uzspēt 3 minūtēs iesniegt savas atbildes. Aizpildi anketu šeit – anketa “Tehnikuma ēdnīcas izvērtējums”.

PALDIES visiem un būsim arī turpmāk atbildīgi ne tikai pērkot un patērējot “Pārtiku”, bet pret visu mūsu planētu Zeme.

Ekoskolu Rīcības dienas Latvijā norisinājās no 15. līdz 28. novembrim. Plašāk par RSMT Ekoskolas Rīcības dienas aktivitātēm sadaļā – Ekoskola.

Signe-Zvirbule5354 plakati 20211025_114719 Sara.S.Grobina_41.42. IMG_6137 ERD_GetliniEko_Canva2BM-t BM-1 BM-2