RSMPV

Pirmā RSMT modes skate pārsteidz apmeklētājus

2024.gada 25.aprīlī notika pirmā Rīgas Stila un modes tehnikuma modes skate, kas tika rīkota sadarbībā ar Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu.
Tā bija vēl līdz šim nebijusi starpkvalifikāciju sadarbības pieredze, kurā kopā darbojās tērpu mākslinieki, make-up speciālisti, frizieri, vizuālā tēla stilisti, fotogrāfi.  Modes skatē tika prezentētas 6 tehnikuma audzēkņu darinātas dažādu stilu un audumu apģērbu kolekcijas – lina, tilla, samta kolekcijas, kas papildinātas ar oriģināliem, pašu gatavotiem aksesuāriem, matu rotām un ķermeņa gleznojumiem kopskatā ar maku-up un matu sakārtojumiem, kas arī bija audzēkņu darbs un veidoja kolekcijas kopskatu. Papildus mūsu kolekcijām tika prezentētas Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma 2 apģērbu kolekcijas.
Kolekcijas:
“Krustojums” – RSMT 57./58. grupas izglītojamie, vadītāja Juta Ķimenīte. Koptēlu radīja 81./82. grupa, vadītāja Baiba Čadore.
“Kroņi” – Idejas autore un vadītāja Kristīne Krastiņa-Indāne. Koptēlu radīja 43./44. grupa, vadītāji Banga Pinta un Endijs Platačs.
“REMINISENCE” – Autorkolekcija no Dana Krumpāna, RSMT 57./58. grupa. Meikapu un matu sakārtojumu nodrošināja 7./8. grupa, vadītāja Anita Lipņicka.
“VALHALLA” – RMMT kolekcija, Katrīna Zuļģe 2023. gada kolekcija.
“ŪDENSPASAULE. Samts” – RMMT kolekcija, Annce Freimane 2023. gada kolekcija. Koptēlu radīja 81./82. grupa, vadītāja Baiba Čadore. Matu sakārtojumu nodrošināja 47. un 85. grupa, vadītāja Inga Brigadere.
“Spēle-saspēlē” – Radīja 31./32. grupa, vadītājas Irina Reine un Žanete Bičole. Koptēlu radīja 7./8. grupa, vadītājas Banga Pinta un Anita Lipņicka.
“Slepenais dārzs” – Pastiža darbi no 85./88., 88./90. un 5./6. grupām, vadītāja Sandra Pelne. Meikapu nodrošināja 27./28. grupa, vadītāja Marta Ābele.

Scenogrāfija, pasākuma foto, apģērbi, aksesuāri, matu sākārtojums un make-up- viss audzēkņu darbs!
Apmeklētāji un eksperti augstu novērtēja gan kvalitatīvi darinātos apģērbus, rotas un koptēlu, gan tehnisko izpildījumu – skatuves noformējumu, izvēlēto mūziku un Nataly modeļu aģentūras spēju iznest tērpus.
Paldies mūsu atbalstītājiem, kuri parūpējās par slāpju remdēšanu Gardu muti zelteris, par skaistuma slāpju remdēšanu Beauty Baltikum un Nailinfinity.
Paldies ikvienam, kurš ar savām idejām, darbu, tehnisko palīdzību sniedza atbalstu, lai sapnis kļūtu par skaistu īstenību!