RSMPV

Naturally Sustainable / Dabīgi Ilgtspējīgs

RSMT ir sadarbības partneris Erasmus+ pamatdarbības Nr.2 Sadarbību partnerības projektā “Naturally sustainable: integration of sustainability impacts into teaching, learning and student and personnel engagement systems in vocational education and training institutions” / Dabībi ilgtspējīgs: ilgtspējas integrācijas ietekme mācīšanā, mācībās un studentu un personāla iesaistes sistēmas profesionālās izglītības apmācības iestādēs.
Projekta nosaukums saīsinājumā: Dabībi ilgtspējīgs
Projekta īstenošanas laiks: 36 mēneši, t.i. 01.11.2021.- 01.11.2024.
Projekta īstenošanas koordinators: Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA
Projektu partneri:  8 izglītības iestādes un organizācijas no Latvija, Somija, Īrija, Francija, Beļģija, Vācija, Itālija

Projekta mērķi ir:

  1. Dot iespēju un motivēt cilvēkus, izmantojot jaunās apmācību un iesaistīšanās iespējas ilgtspējības jomā.
  2. Nodrošināt inovatīvus risinājumus, mācību metodes, pētījumus un praksi profesionālās un pieaugušo izglītības mērķa grupām, darbiniekiem, skolotājiem un izglītojamajiem;
  3. Izcelt un paplašināt zināšanas par labās prakses piemēriem, aktivitātēm un galvenajiem dalībniekiem ilgtspējības jautājumos Eiropas izglītības iestādēs;

Projekta īstenošanas gaitai aicināti sekot līdzī arī sociālajos tīklos:
🔹 Facebook 🔹 LinkedIn 🔹 Instagram 🔹 Youtube

Projekta Izsūtnes:
Dabībi ilgtspējīgs -Izsūtne Nr. 1
Dabībi ilgstpējīgs – Izsūtne Nr. 2

Projekta laikā tiek izstrādāta platforma – naturallysustainable.global

 

Sadarbības partneru Kick -off jeb Atspēriena tikšanās Dublinā un 2. transnacionālā sanāksme Briselē

2021. gada 15. un 16. decembrī Dublinā notika pirmā projektu partneru tikšanās hibrīd formā, daļai partneru pieslēdzoties attālināti.
Sanāksmēs pārrunāja projekta īstenošanas gaitu, saskaņoja aktivitāšu kalendāru un ar projekta īstenošanu saistītās darbības.

2022. gada 7. un 8. februārī Briselē notika partneru tikšanās ar mērķi darba grupām uzsākt sadarbību, nosakot uzdevumus un mērķus, lai īstenotu izpētes darbus.

RSMT projekta sanāksmē pārstāvēja direktore Ulrika Naumova.

 


Partneru 3. transnacionālā sanāksme Rīgā

2022. gadā 4. un 5. jūnijā Latviju pārstāvošie projekta partneri – RISEBA un RSMT  organizēja 2. transnacionālo projekta sanāksmi, kurā tika pārrunāti paveiktie uzdevumi, prezentēta platformas ideja un izstrādes gaita, plānoti nākamie uzdevumi un pienākumi.

Sanāksmes pirmā diena darba process noritēja RISEBA universitātes vadībā un telpās. Pēc intensīva kopīgā darba un plānošanas, universitātes programmu un telpu iepazīstināšanas visi devās atpūtas braucienā pa Daugavu. Savukārt otrajā dienā viesu uzņemošo lomu pildīja RSMT. Pēc plānošanas aktivitātēm visi projekta partneri tika iepazīstināti ar tehnikumu, tā izglītības programmām un to, kā ilgtspējas tiek ieviesta skolas ikdienā un līdzdalīta pieredze Ekoskolas aktivitātēs. Projekta partneri arī tika aicināti uz aktīvu rīcību: izveidot savu dabīgo kosmētikas roku vai ķermeņa krēmu RSMT kosmētiķu skolotājas vadībā, sajaukt sev piemēroto bio tēju no Latvijas dabas veltēm un kopīgu iestādīt vairākus jaunus kociņus pie tehnikuma Mikrodārza.


Vairāk bildes sadaļā Galerija.